Lyžařské přilby itálie

Služby

Poskytujeme prvotriedne služby v oblasti IT, komunikácií.

Benefity

Spoluprácou s nami si otvárate nové možnosti a výhody.

Šité na mieru

Všetky naše služby sú šité na mieru klienta.

Referencie

Naši klienti zlepšia svoj workflow a revenue.

Spojte sa s nami


Lyžařské přilby itálie

Helmy dámské - Mivida

Lyžařské helmy Mivida vyraběné v Itálii spojují technickou dokonalost, maximální pohodlí, bezpečnost i střizlivý design.. X Lady Pearl dámská lyžařská helma
firma aqua activity

Lyžařské helmy a brýle | Půjčovna lyží Praha - Ski a...

Lyžařská helma je nezbytným doplňkem každého zodpovědného lyžaře i snowboardisty. Helma Vás bezpečně ochrání při pádu nebo srážce. Zejména děti bychom neměli nikdy pouštět na sjezdovku bez dětské lyžařské helmy.
pujcovna-lyzi.cz/lyzarske-helmy-bryle

Autokluby otestovaly lyžařské helmy: levná nemusí být...

. na auta a jejich vybavení. Před příchodem lyžařské sezony se tentokrát společně pustily do srovnávacího testu helem pro lyžaře a snowboardisty. Zkoušky na sněhu a v laboratořích ukázaly, že ani levná přilba nemusí být špatná.
autembezpecne.cz/cz...otestovaly-lyzarske-helmy-levna-nemusi-byt

Lyžařské helmy Kask | Outdoor-Sports.cz

KASK, se sídlem v Itálii, se specializuje na vývoj, projektování a výrobu helem nejvyšší kvality. V každé oblasti využití jsou KASK přilby v čele, ať už je to cykloturistika, sjezdové lyžování, lyžařská turistika, horolezectví, záchranné akce.
outdoor-sports.cz/zimni...lyze/lyzarske-prilby/lyzarske-helmy-kask/

Jak správně vybrat lyžařskou přilbu? - OnTheSnow

I když zatím není v ČR povinná, jen blázen by vyrazil na svah bez ní! . Pokud chcete najít odpovídající lyžařskou přilbu, potřebujete nejdřív znát obvod své vlastní hlavy. . Lyžařské přilby Přilba je důležitá nejen pro děti.
onthesnow.cz/novinky/a/586709/jak-správně-vybrat-lyžařskou-přilbu-

Půjčovna bazar lyží a snowboardů: Lyžařské helmy a brýle

Jezdíte lyžovat jen občas a nemáte vlastní lyžařskou helmu ani brýle?. Zejména děti bychom neměli nikdy pouštět na sjezdovku bez dětské lyžařské helmy. V zemích jako je Itálie je dětská helma dokonce povinnou výbavou.
pujcovnafm.cz/p/pujcovna-lyzarske-helmy-bryle.html

Helmy Boardmania.cz

V našem e-shopu helmy pro zimní i letní sporty včetně helem pro děti. V zimním odbdobí u nás naleznete helmy na snowboard a lyžařské helmy, v létě prodáváme helmy a přilby na in-line brusle, skateboard a jízdní kola.
boardmania.cz/obchod/Helmy

Vybíráme lyžařskou helmu - Horydoly.cz - Outdoor Generation

V České republice zatím zákon povinnost nosit lyžařskou přilbu neukládá. Pokud však budete chtít dát své dítko do lyžařské školičky, bez helmy vám ho v drtivé většině případů nevezmou. Lyžařské helmy jsou povinné v Itálii do 14 a.
horydoly.cz/lyzari/vybirame-lyzarskou-helmu.html

Lyžařské helmy Kask - Heureka.cz

- Lyžařské helmy Kask KASK, se sídlem v Itálii, se specializuje na vývoj, projektování a výrobu helem nejvyšší kvality. V každé oblasti využití jsou KASK přilby v...
kask.heureka.cz/snowboardove-prilby/

Jsou lyžařské helmy povinné? - Novinky ze světa koloběžek

V České republice ne, jsou povinné v Itálii do 14 let a v některých spolkových zemích Rakouska do 15 let. Většinou je vyžadují lyžařské školy po dětech i u nás.. Prospěšnost lyžařských přileb není třeba zdůrazňovat.
lyzarske-helmy.com/1253-jsou-lyzarske-helmy-povinne